Pomoc drogowa: Kiedy i jak można z niej skorzystać? Kto właściwie udziela pomocy drogowej?

Niezawodna pomoc drogowa z Warszawy Od 2006 roku firma działa na rynku motoryzacyjnym.

Świadczymy całodobową pomoc drogową na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy pojazd o ładowności 3,5 tony z wydajną wyciągarką elektroniczną oraz systemem nawigacji, dzięki czemu szybko dojeżdżamy do klienta i nie tracimy czasu na drodze. Nasze usługi są sprawne i bezpieczne. Na miejsce wypadku dojeżdżamy w szybkim czasie.

Wykonujemy również holowanie samochodów za granicą (Europa) oraz na terenie całego kraju.

Gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa pojazdu, który jest holowany oraz zapewniamy przystępne stawki za nasze usługi. Zachęcamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Pomoc w nagłych wypadkach drogowych dostępna jest 24 godziny na dobę!

Serdecznie zapraszam do współpracy i korzystania z naszych usług.

pomoc drogowa w Warszawie
Holowanie Warszawa

Dlaczego warto nas wybrać holowanie w Warszawie?

Dowiedz się dlaczego wybór naszej firmy będzie najkorzystniejszą decyzją

Nasza firma działa od 2006 roku. Posiadamy bogate doświadczenie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie, w której się specjalizujemy. Profesjonalnie zajmiemy się Twoim samochodem.

Nasze usługi są w przystępnych cenach. Warto do nas zajrzeć!

Mamy do dyspozycji kilka pojazdów. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z większymi awariami.

Naprawiamy samochody na drodze, gdy tylko jest to możliwe. Nasi kierowcy są mechanikami. Jeśli nie będą w stanie naprawić Twojego samochodu, skierują Cię do renomowanego serwisu zajmującego się naprawą Twojego pojazdu. Oferujemy miłą obsługę i holowanie Warszawa i proponujemy do dyspozycji autolawety . Nie palimy papierosów w samochodzie. Specjalna oferta od naszej firmy

Co możemy dla Państwa zrobić?

Transport minivanów, minibusów, samochodów osobowych, terenowych

Transport quadów, motocykli, innych maszyn i innych ładunków

Dostarczanie paliwa

Wyciąganie samochodu z rowu

Możliwość awaryjnego otwierania pojazdów

Usuwanie drobnych awarii na drodze

Holowanie pojazdów na lawecie

Oferujemy usługi transportowe na terenie całego kraju, jak również Europy.

Cennik pomocy drogowej

Nasz samochód wyposażony jest w mocną wyciągarkę

Nasz samochód wyposażony jest w mocną wyciągarkę oraz nawigację, dzięki czemu dojedziemy do celu bez zbędnych kilometrów. Ceny za nasze usługi ustalane są osobno w zależności od wagi i wielkości ładunku oraz długości trasy. Oferujemy nasze usługi w przystępnych cenach.

Nasza oferta to nie tylko holowanie pojazdów z kolizji, wypadków samochodowych, czy po wypadku. Dojeżdżamy na miejsce wypadku, aby w razie nagłej potrzeby pomóc naszym klientom w uruchomieniu pojazdu. Można więc zgłosić się do naszej firmy, w przypadku, gdy zabraknie Państwu paliwa, a pojazd utknie w rowie lub zaspie i nie będzie można otworzyć drzwi samochodu. W każdej z tych sytuacji zapewniamy szybką, profesjonalną pomoc drogową. We wskazanym przez klienta miejscu, na terenie Warszawy i okolic, zjawiamy się maksymalnie w ciągu 20 minut. W tym zakresie korzystamy z nawigacji, dzięki czemu nie tracimy czasu na próby dotarcia pod wskazany adres.

Zajmujemy się również przeprowadzkami pojazdów, takich jak minivany i samochody terenowe, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli szukają Państwo naszych usług!

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Jesteśmy zaufanym warsztatem samochodowym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas zadzwonić. Nie wahaj się do nas zadzwonić o każdej porze!

Dostępność

Dostępność i dyspozycyjność

Nasze wsparcie jest dostępne przez wszystkie godziny dnia. Klienci mogą liczyć na otrzymanie zlecenia w każdej chwili. Jesteśmy dostępni 24/7 i 7 dni w tygodniu. To gwarantuje, że żaden kierowca nie znajdzie się w ryzykownych okolicznościach na drodze. Po skontaktowaniu się z nami w celu oceny problemu, ustalimy jego przyczynę, a następnie wyślemy pod wskazany adres odpowiedni personel.

W naszym zasięgu jest nawigacja, która pozwala nam dotrzeć do klienta w czasie poniżej 20 minut. Ma to kluczowe znaczenie w trudnych warunkach atmosferycznych, które mogą stanowić dodatkowe utrudnienie dla ofiar wypadków drogowych.

Specjalnie zaprojektowany sprzęt

Specjalnie zaprojektowany sprzęt i wymagane kwalifikacje

Nasza firma dysponuje dwoma lawetami, które mogą przewieźć ładunek o maksymalnej masie 3,5 tony. Dodatkową zaletą naszych lawet jest to, że są one wyposażone w solidną wyciągarkę. Jest to bardzo ważny aspekt, szczególnie podczas wyciągania pojazdów z rowów. Ponadto posiadamy wszelkie uprawnienia i certyfikaty, które pozwalają nam na wykonywanie naszej pracy. Zapewnia to większe bezpieczeństwo i dokładność.

Autopomoc to nie wszystko

Nasze usługi, choć skierowane są w szczególności do wszystkich kierowców, którzy zamieszkują Warszawę i pobliskie miejscowości, nie ograniczają się jedynie do świadczenia pomocy drogowej. Nasza specjalistyczna flota pozwala nam na transport pojazdów na terenie całego kraju, a także Europy. Transport to doskonała usługa zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wielu kierowców preferuje transport pojazdów uszkodzonych lub sprowadzanie używanych samochodów z zagranicy.

Autopomoc

Jesteśmy w stanie przetransportować nie tylko samochody dostawcze i osobowe. Zajmujemy się również holowaniem pojazdów o innym charakterze. Są to między innymi quady, rowery, a nawet maszyny rolnicze i budowlane. Jeśli chodzi o transport większych pojazdów lub samochodów ciężarowych zlecamy to zadanie firmie dysponującej mocniejszym sprzętem, z którą współpracujemy od wielu lat.