Laweta na autostradzie A2

Awaria lub problem techniczny z samochodem może zdarzyć się w każdej chwili. Inne okoliczności, takie jak kolizje i wypadki drogowe, również mogą zakłócić plan podróży i spowodować większe lub mniejsze uszkodzenia pojazdu. Jeśli znajdziesz się w jednej z tych sytuacji na autostradzie A2 lub w jej pobliżu, zawsze możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc.

Oferujemy kompleksową pomoc drogową, w tym holowanie i drobne naprawy. Rozumiemy, jak stresująca może być niespodziewana awaria lub wypadek samochodowy. Twoje bezpieczeństwo i czas są dla nas najważniejsze. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Natychmiast reagujemy na każdą awarię lub inny wypadek drogowy i od razu zabieramy się do pracy, docierając do klientów na autostradzie A2 i w jej okolicach.

Pomoc drogowa może być również wykorzystana do odholowania pojazdu z miejsca wypadku a laweta Warszawa będzie Twoją pomocą, a także negocjowania bezgotówkowych ugód ze sprawcą. Inne przypadki mogą wymagać uiszczenia dodatkowej opłaty. Oferujemy jednak najbardziej konkurencyjne ceny w okolicy. Jesteśmy w stanie szybko, bezpiecznie i tanio odholować każdy uszkodzony lub zniszczony pojazd z dowolnego miejsca. Możemy również pomóc Państwu, jeśli potrzebują Państwo lawety. Upewnimy się, że ruch jest usprawniony w każdym obszarze, w którym możemy pomóc.

Pomoc drogowa autostrada A2

Wszystkie nasze lawety mogą być wysłane natychmiast. Dbamy o ich stan techniczny i inwestujemy w najnowsze samochody. Możemy zagwarantować bezpieczny i pewny transport pojazdów na duże odległości. Naszą nowoczesną flotą specjalistycznych pojazdów zarządzają wyłącznie wykwalifikowani pracownicy.

Brak paliwa lub poważne uszkodzenie samochodu na autostradzie A1 Zatrzasnęły Ci się kluczyki w samochodzie lub masz uszkodzoną oponę? Jesteśmy do Twojej dyspozycji w takich sytuacjach i wielu innych. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nawet w święta. Każda laweta jest prowadzona i obsługiwana przez wysoko wykwalifikowanych mechaników, którzy są dobrze zorientowani we wszystkich aspektach mechaniki. Mają oni również do dyspozycji wiele różnych narzędzi. Postaramy się naprawić pojazd tak szybko, jak to możliwe.

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa

Nasza laweta może również przetransportować Państwa pojazd do najbliższego warsztatu lub w inne wskazane przez Państwa miejsce. Możemy również przewieźć kierowcę, pasażerów, zwierzęta i wszystkie bagaże. Oferujemy większą lawetę z dwuosobową kabiną, która może pomieścić do sześciu osób oraz samochód dla grup przyjaciół i rodzin.

Każde zgłoszenie na autostradzie A2, autostradzie A1 lub w ich bezpośredniej okolicy realizujemy szybko i rzetelnie. Dokładamy również wszelkich starań, aby zminimalizować ilość formalności z tym związanych. Nasi klienci otrzymują pomoc również w tym zakresie. Jesteśmy autostradą A2 Tow Truck!

Holowanie - autostrada A2 i okolice

Jesteś teraz daleko od domu, bo Twój samochód nie chce Cię słuchać na drodze. Twój samochód zepsuł się na autostradzie A1. Potrzebujesz lawety na autostradzie A2? Te sytuacje nie są koniecznie komfortowe. Nie musisz jednak żyć z tym sam. Możemy Ci pomóc, oferując autoholowanie. Oferujemy całodobową pomoc drogową wzdłuż Autostrady A2, oraz jej okolic. Nasza nowoczesna flota pojazdów pozwala nam nie tylko dowieźć Cię na miejsce, ale również odholować Twój pojazd np. do warsztatu samochodowego.

Baza firmy Autocomplex znajduje się w centralnym punkcie Polski, co pozwala na szybki dojazd do autostrad A1-A2, dróg S8 i S14 oraz wszelkich innych miejsc na autostradzie A2 lub w całym województwie. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki na miejscu możemy zaproponować Państwu dwie opcje. Jeśli stan techniczny pojazdu na to pozwala, możemy zaoferować autoholowanie. Jeśli nie jest to możliwe, jakie są dostępne opcje? Jedyną opcją jest transport naczepy.

Oferujemy całodobową pomoc drogową, również w przypadku wypadku lub kolizji. Oferujemy rozliczenia bezgotówkowe oraz holowanie samochodów na odpowiedzialność sprawcy. Po kolizji oferujemy parking strzeżony.

Jesteśmy kompleksowi i elastyczni, ale też staramy się działać szybko, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Laweta może nie tylko tanio przetransportować pojazd, ale również dowiezie paliwo na autostradę A1 oraz drogi ekspresowe i lokalne na terenie A2i.

Szybka pomoc

Autostrada A2 Tow Truck oferuje pełen zakres usług pomocy drogowej

Jesteśmy ekspertami w holowaniu samochodów i pomocy drogowej. Potrafimy poradzić sobie w każdej sytuacji. Nasza laweta może być wykorzystana do transportu samochodów dostawczych i osobowych. Dysponujemy również „motylkiem”, który może być wykorzystany do holowania większych pojazdów oraz pojazdów poważnie uszkodzonych. Samochód zostanie zabezpieczony przez naszych pracowników na czas transportu tak, aby dotarł do celu w dobrym stanie.

A2 Autostrada Tow Truck – Pracujemy przez cały dzień, codziennie, a nawet w święta. Dyspozytor wyśle pomoc natychmiast po otrzymaniu Twojego zgłoszenia. Zadzwoń do nas teraz, aby dowiedzieć się więcej. Dowiedz się więcej o naszym cenniku. To będzie miła niespodzianka.

Szybka pomoc

Szybka pomoc

Rozumiemy, jak ważne jest szybkie działanie, gdy Twój pojazd przestaje działać na drodze lokalnej lub autostradzie A1. Musimy być na miejscu w krótkim czasie od momentu, gdy zadzwonisz do nas, aby zgłosić awarię lub poinformować nas o kolizji lub innym wypadku drogowym. Oferujemy całodobową pomoc drogową.

Sześć lawet jest zawsze dostępnych do dyspozycji. W pobliżu naszej bazy znajduje się autostrada A1. Błyskawicznie dojeżdżamy we wszystkie rejony województwa łódzkiego, Warszawy i Łodzi. Pomagamy kierowcom na autostradach A1, A2, S8 lub S14.

Niekiedy możemy usunąć usterki od ręki. Niekiedy konieczne jest holowanie lub laweta. Klient zawsze ma możliwość przedyskutowania decyzji. Zrobimy wszystko, aby nie tylko oszczędzić Państwu stresu, ale także zapewnić bezproblemowy przebieg podróży.

Kompleksowe usługi

Kompleksowe usługi

A2 Motorway Tow Truck oferuje usługi takie jak holowanie, naprawy mechaniczne i wulkanizację. Zapewniamy również transport osób. W nagłych przypadkach możemy również zająć się naprawą dróg. Możemy zapewnić pojazd zastępczy oraz miejsce postojowe na strzeżonym parkingu. Oferujemy kompleksową pomoc drogową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługujemy zdarzenia drogowe na autostradzie A2, autostradzie A1 oraz okolicznych drogach. Nasz specjalistyczny sprzęt ułatwia kierowcy załatwienie wszelkich potrzeb związanych z holowaniem samochodu lub transportem ciężarowym, które mogą wyniknąć z uszkodzonego pojazdu. Oferujemy konkurencyjny cennik usług. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie.

Nowoczesna flota

Nowoczesna flota

Wszystkie nasze lawety wyposażone są w nowoczesną technologię. Zapewnia to szybkie i sprawne dotarcie na miejsce wypadku. Oferujemy bezstresową likwidację i bezpieczny dojazd na miejsce wypadku. Awaria pojazdu na autostradzie A1 lub drodze ekspresowej w pobliżu autostrady A2 może sprawić, że zatrzymanie się będzie niebezpieczne. Pomoc drogowa reaguje natychmiast na każde zgłoszenie, dzięki czemu nie ma czasu oczekiwania na przyjazd mechanika. Zadbamy o to, aby miejsce postoju było odpowiednio oznakowane, a kierowca i pasażerowie bezpieczni. Mamy możliwość obsługi pojazdów specjalistycznych, takich jak autolawety i lawety.

Minimum formalności

Rozumiemy, jak stresujące mogą być wypadki drogowe. Dlatego też uprościliśmy formalności. Profesjonaliści tacy jak my wiedzą, jak ważne w takich sytuacjach jest zapewnienie niezbędnego wsparcia technicznego. Koncentrujemy się na zapewnieniu pomocy drogowej, aby rozwiązać Twój problem na drodze. Oferujemy holowanie przez osoby trzecie oraz rozliczenia bezgotówkowe dla tych, którzy nie są przygotowani na niespodziewane niespodzianki. Wiele z naszych usług jest w bardzo przystępnych cenach! Każda z nich jest wyjątkowa, a cena za każdą z nich zostanie ustalona na podstawie wielu czynników, takich jak rodzaj usterki, odległość pokonana przez ciężarówkę itp.

Serwis mobilny

Zatrudniamy profesjonalnych kierowców i mechaników. Drobne usterki usuwamy na drodze w ramach usługi całodobowej pomocy drogowej. Jesteśmy w stanie szybko wyciągać pojazdy z rowów i poboczy. Nasz warsztat może zająć się poważniejszymi naprawami. Nasza laweta może przetransportować każdy pojazd, uszkodzony lub zepsuty, w dowolne miejsce, nawet do wyznaczonej stacji obsługi. Lub bezpośrednio do domu właściciela. Każdy przypadek jest indywidualny, a cena uzależniona jest od ilości pracy i odległości. Nasze usługi są konkurencyjne cenowo

Usługi transportowe

Dysponujemy flotą lawet, które mogą przewieźć zarówno nowe, jak i używane samochody na terenie całego kraju. Możemy również transportować maszyny budowlane do 4 ton, wózki widłowe i inne pojazdy do 4 ton. Działamy również w obrębie autostrady A1 oraz dróg szybkiego ruchu w pobliżu autostrady A2. Jesteśmy w stanie dowieźć Cię w każde miejsce w okolicy i zajmiemy się problemami z Twoim samochodem.

Realizujemy zarówno zlecenia firmowe jak i prywatne. Oferujemy konkurencyjne ceny za transport lawetą!