Kontakt z pomocą drogowej Autostrada A2

Pomoc drogowa jest dostępna. Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać rodzaj pomocy drogowej, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Telefon: +48692339967

Pomoc drogowa

Pomoc drogowa - zakres usług

Wielu osobom pomoc drogowa kojarzy się z holowaniem lub lawetą. Jest jednak wiele firm, które się w tym specjalizują. Warto poznać wszystkie dostępne usługi i wiedzieć, kiedy je wezwać.

Jak uruchomić samochód i zmienić opony. Dostarczanie paliwa

Pomoc drogowa ma za zadanie pomóc w uruchomieniu samochodu i kontynuowaniu podróży. Jest to szczególnie przydatne w okresie zimowym, kiedy niskie temperatury mogą spowodować rozładowanie akumulatora, lub inne usterki. Związane z filtrem paliwa Pomoc drogowa ładuje akumulator na miejscu i jest wspierana przez specjalistę z zespołu, który może rozwiązać inne problemy, takie jak. Pomoc drogowa może naprawić lub wymienić uszkodzone części. Może również dostarczyć paliwo. Czasami może się zdarzyć, że paliwo się skończy i nie będziemy mogli kontynuować podróży. Dzięki naprawieniu usterki drogowej kierowca może szybko wyruszyć ponownie w drogę. Pomoc drogowa wymieni koło, jeśli przebije się w nim opona. Co więcej, zrobi to profesjonalnie i szybko.

Możliwe jest wyciągnięcie samochodu z zasp śnieżnych. Błoto i rowy

Dodatkowo, pomoc drogowa może wyciągnąć samochód z rowu. Nie ma znaczenia, czy doszło do wypadku, czy kierowca przewrócił się, czy też samochód utknął na polnej drodze. Pomoc drogowa może być szybko udzielona, aby kierowca mógł wyruszyć w drogę.

Holowanie Autostrada A2

Usługi holowania mogą być świadczone zarówno dla pojazdów powypadkowych, jak i po kolizji. Samochód nie może kontynuować podróży, ponieważ jest zbyt uszkodzony lub w złym stanie technicznym. Może to zagrażać bezpieczeństwu na drodze. W takich przypadkach pojazd musi być możliwy do odholowania za pomocą liny i lawety. Zamiast szukać osób, które mogą go odebrać, lepiej od razu wezwać pomoc drogową.